KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8759513
nr 875 9513
Pastell
Monogramsignerad, 1912, stilleben, 40x34
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:40:03
100 kr
200 kr
200 kr